GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10031365
nr 1003 1365
Fat
diameter: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
söndag 20 december 2015
kl 18:43:54
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)